Başbakan Davutoğlu, Dağ Hudut Karakolu’nu ziyaret etti

Başbakan Davutoğlu, Dağ Hudut Karakolu’nu ziyaret etti

Yalçın Nane Necdet Özel Ahmet Davutoğlu kilisBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile birlikte Suriye sınırındaki Kilis’in Elbeyli İlçesi’ne geldi. İlçede bulunanlarla sohbet eden ve güvenlik güçlerine destek isteyen Başbakan Davutoğlu, IŞİD militanlarının açtığı ateş sonucu şehit olan Astsubay Mehmet Yalçın Nane’nin görev yaptığı Dağ Hudut Karakolu’nda da incelemelerde bulundu.
Başbakan Davutoğlu öğle saatlerinde Başbakanlık’a ait özel uçakla Gaziantep Havalimanı’na geldi. Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve yetkililer tarafından karşılanan Başbakan Davutoğlu daha sonra karayoluyla Kilis’in Elbeyli İlçesi’ne hareket etti. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile bazı bakanların da eşlik ettiği Başbakan Davutoğlu, ilk olarak Elbeyli ilçe merkezinde bir kahvehane önünde durdu.

 

Burada kendisine sevgi gösterisinde bulunan çocukları seven ve hediyeler veren Başbakan Davutoğlu, daha sonra kahvede çay içti. Sohbet ettiği vatandaşlardan sınır hattında görevli güvenlik güçlerine desteklerini sürdürmeleri isteğinde bulunan Başbakan Davutoğlu, “Bu vatan için gece gündüz çalışan askerlere sahip çıkmaya devam edin” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. DEMIR dedi ki:

    siteniz çok güzelmiş. Ahmet Doğan

  2. ASUMAN dedi ki:

    Bu siteyi çok begendim Başbakan Davutoğlu, Dağ Hudut Karakolu’nu ziyaret etti yazılarınız güzel

BİR YORUM YAZ
site ekle